Press Enter to Search

Muhsin PartanazEndüstri Tasarımcısı

Değerli tasarımcımız. Mimar Sinan (o zamanki adıyla İDGSA / UESYO) Endüstri Ürünleri Tasarımı/İç Mimarlık Bölümü ilk mezunlarından. 24 yıl Mercedes-Benz Türk’de Endüstri Tasarımcısı olarak çalıştı. Arteg kurucularından. Elle çizimden dijital ortama geçiş dönemini görenlerden. Haliç Üniversitesi Endüstri Tasarımı Bölümünde proje dersi vermekte. Takımımızın nüktedan kişiliği.
m.partanaz(et)arteg(nokta)com(nokta)tr

Mehmet Ali FıçıcıMakine Mühendisi

Değerli mühendisimiz. ODTÜ Makine Mühendisliği Bölümü mezunu. Mercedes-Benz Türk ve Isuzu’da AR-GE departmanının çeşitli kademelerinde 23 yıl çalıştı. Arteg kurucularından. Kahveyi çok sever.
mali(et)arteg(nokta)com(nokta)tr

Pınar PartanazRessam

Değerli sanatçımız. İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü, Marmara Üniversitesi(MÜGSF) Resim Bölümü mezunu. Mimar Sinan’da(MSGSÜ) da yine Resim Bölümünde Yüksek Lisans yaptı. Zift Design kurucularından. Elinde bir kalem olsun, hemen o dakikada eskizlemeye başlar. Ofiste de baristalık denemelerine başlamıştır, kahveye bekler.

Damla Partanazİnteraktif Medya Tasarımcısı

Cağaloğlu Anadolu Lisesi Mezunu. Yıldız Teknik Üniversitesi İletişim Tasarımı (nam-ı diğer İnteraktif Medya Tasarımı Bölümü) mezunu. Tasarım yöntemlerini günlük hayata taşımaya çalışanlardan. Çocukluğunun büyük bir bölümünü satranç turnuvalarında geçirmiştir. Şimdi de eğlencesine ve küçük iddialarına satranç oynamaya bekler.

Günseli PartanazEndüstri Tasarımcısı

Mimar Sinan (o zamanki adıyla İDGSA / UESYO) Endüstri Ürünleri Tasarımı/İç Mimarlık Bölümü ilk mezunlarından. Profilo Holding’de AR-GE Bölümünde, ardından Tekel’de Reklam Departma’nında iç mimar/ tasarımcı olarak 20 yıl çalıştı. Arteg kurucularından. Ofiste, resim atölyesi ambiyansı yaratanlardan.

Lütfi Büyüktopbaşİç Mimar

Mimar Sinan(MSGSÜ) İç Mimarlık Bölümü mezunu. 10 seneye yakın öğrencilik deneyiminden ötürü, Mimar Sinan’ın ünlü mezunlarındandır. Birçok şirkette iç mimar olarak çalıştı. Zift Design kurucularından. Düzen obsesifliği vardır, masasının ya da bilgisayarının ekran düzenine pek dokunmayız :)